Jak jsem prožila Zelený čtvrtek

Začnu tak trochu ze široka.

Od začátku dubna jsme měli pro děti školu v přírodě a bylo to naprosto skvělé. Až na jednu nepříjemnost: několik dětí onemocnělo střevní chřipkou a nezávisle na nich i jedna paní lektorka, která se měla pobytu účastnit.

Nebyla to ledajaká střevní chřipka. Byla úporná a vytrvalá. Děti odjely domů a paní lektorka přijela až ke konci druhého turnusu. A já? Měla jsem za to, že mně nic takového přece potkat nemůže.

V úterý jsem odjela na plánované rehabilitace. Je pravda, že mě všechno bolelo, ale myslela jsem si, že tam aspoň tam nebudu zbytečně.

Ve středu se ale všechno začalo se mnou podezřele houpat a pak to přišlo: Jeden z nejhorších zážitků mého života. Popisovat vám ho raději nebudu. Škaredá středa byla pro mě letos opravdu ošklivá a byla jsem ráda, že jsem se dostala zpět domů.

Pak přišel Zelený čtvrtek a v průběhu toho dne jsem byla opravdu celá zelená. Zelený čtvrtek je podle tradic dnem odpuštění a já ho prožila v půstu a na modlitbách. Žádný špenátek, žádné kopřivy. I dovezený medvědí česnek zůstal zatím v ledničce netknutý. Na jídlo jsem opravdu neměla ani pomyšlení.

Chcete vědět, co mi pomohlo?

Nejdříve to bylo ve středu trochu aktivního uhlí a potom naše nová probiotika Forever Aktive Pro-B. A ne jedna tobolka. Bylo jich víc. Nejdříve dvě a večer ještě jedna. A ve čtvrtek večer jsem se už odvážila přidat po lžičkách trochu aloe.

Jsem moc ráda, že to už mám za sebou. Je pátek. I když se se mnou celý svět ještě trochu houpe a bolí mě v těle všechny kluby i svaly, už je to mnohem lepší a já doufám, že to nebude dlouho trvat a budu zase jako křepelka.

Tak vás moc pozdravuji z postele, přeji vám pokojné Velikonoce a hlavně pevné zdraví.

PS: Mít doma tuhle trojku: Forever Aktive Pro-B, aloe a dostatek toaletního papíru se vyplatí.

 

Foto vlastní, obrázek v náhledu z www.pixabay.com

Napište si o e-book zdarma:

Volné radikály, antioxidanty a já

Neradi používáte cizí pojmy a slova, kterým nerozumíte? Já rozhodně! A tak jsem se vydala pátrat po obsahu slov "volné radikály" a "antioxidanty". 

Jak se to odrazilo v mém životě? Přečtěte si v mém prvním e-booku, který jsem si sama pro sebe napsala. Budu šťastná, když přinese užitek i vám.

Bronya

Jak naložím s Vaší e-mailovou adresou?

Poskytnutím e-mailové adresy souhlasíte s občasným zasíláním novinek. O svou e-mailovou adresu nemusíte mít obavy, je u mě v bezpečí. Jsem sama správcem své e-mailové databáze a nikomu dalšímu Vaše osobní údaje neposkytuji.

Pokud si nepřejete ode mne dostávat žádnou poštu, můžete mi kdykoli napsat a Vaši adresu z databáze vymažu.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Virové prázdniny
 • Oblíbené
 • Aloe vera gel bez konzervačních látek, lepku a cukru
 • E-booky zdarma

  Těší mě, že navštěvujete můj blog.
  Jako poděkování jsem pro Vás připravila dva elektronické sešitky –  e-booky, o které si můžete napsat tady:
  https://zdraveji-bronya-gill.cz/zdarma/

 • Podpora imunity
 • Přečtěte si také:
 • Archivy
 • Rubriky
 • Zubní gel bez fluoru
 • Energie nejenom pro sportovce
 • Bojuje proti volným radikálům