Forever rozdává dárky

Ráda dárky dávám i dostávám. To asi každý, viďte?

V neděli jsem se radovala z krásných dárků od mých milých k narozeninám a dnes mi přišel také jeden dárek, který mě potěšil. Neočekávaný. K sadě Vital5, kterou jsem si objednala, jsem dostala zdarma Travel Kit. Mluvím tady na vás cizími slovy? To se omlouvám a vezmu to ještě jednou a česky:

Letošní rok jsem začala zdravě za pomoci soupravy Vital5. Je to sada pěti produktů, které působí na organismus společně, aby podpořily obnovu těla a imunitu. Chtěla jsem udělat něco pro své zdraví a podařilo se. Po měsíci užívání jsem se cítila velice dobře a načerpala jsem spoustu sil i pro následující měsíce. Sada obsahuje 4 litry aloe vera gelu na pití a můžete si vybrat, který si zvolíte. Já mám nejraději broskvový, který nejenom čistí střeva, zásobuje tělo potřebnými živinami, ale i podporuje činnost srdce. A v současné době volím zase aloe vera gel s názvem Freedom, který podpooruje pohybovou soustavu a hlavně obnovu kloubů.

Důležitou součástí balíčku jsou probiotické bakterie Forever Active Pro-B, které podporují nejenom zdravé trávení a tím i vstřebávání živin, ale také imunitní systém.

Forever Arctic Sea je směs olejů, která zajišťuje správný poměr mastných kyselin v těle a podporuje tím zdraví srdce, mozku, očí a také odolnost vůči nemocem.

Forever Daily je směsí přírodních vitamínů a minerálů doplněná o další výtažky z ovoce a zeleniny, aby měl člověk dostatek kvalitních živin a ochranných látek.

Vital5 obsahuje i nápoj ARGI+, který se rozpouští ve vodě a má nejenom mnoho výtažků z ovoce, ale také arginin, látku, která přirozeným způsobem uvolňuje v těle cévy, a tak se výživa dostane do všech částí těla i těmi nejjemnějšími vlásečnicemi. Podporuje činnost srdce, regeneraci tkání v těle, dokonce i kostí, imunitu a metabolismus tuků a glukózy.

Všechny tyhle produkty jsou kvalitní, přírodní, vzájemně se doplňují a pomáhají nastartovat obnovu našeho zdraví. Věřím tomu, že se po měsíci užívání také budete cítit mnohem lépe a budete i lépe vypadat. Investice do zdraví se jistě vyplatí. Sama jsem si to vyzkoušela.

A kolik celá souprava stojí?

Běžně se Vital5 prodává za 6575 Kč, s Aloe gelem Freedom za 7951 Kč a pokud byste si zvlášť koupili každý produkt, který obsahují,  zaplatili byste o zhruba 500 Kč více. Ušetřit můžete ještě i registrací, se kterou získáváte kromě mé osobní podpory i další 15% slevu. Pokud byste koupili soupravy dvě, budete mít na všechny následující nákupy ve výši nad 60€ 30% slevu a k tomu 5% osobní bonusy, takže všechny produkty pro zdraví a krásu vás i celé vaší rodiny budou pro vás nadále o 35% levnější. Registrace je zdarma a bez závazků.

Tak a k těm dárkům. Už jste jistě nedočkaví, viďte? K balíčkům Vital5 (nebo k balíčkům pro regulaci hmotnosti Clean 9) dostanete teď v prosinci do vyčerpání zásob jako dárek cestovní sadu Travel Kit, která obsahuje aloe vera šampón, kondicionér, pleťové mléko a dvě 30 g tuby vynikající zubní pasty Forever Bright. Ta je vyrobena z aloe vera a propolisu. Celý balíček stojí 563 Kč, ale vy jej dostanete zdarma. Krásný dárek, viďte?

Balíček Travel Kit je možné získat pouze do vyčerpání zásob a protože člověk nikdy neví, kdy budou zásoby vyčerpány, chtěla bych vám tady slíbit, že pokud si objednáte Vital5 nebo Clean 9 s registrací na tomto odkazu do půlnoci v neděli 16. prosince 2018 a dárek by na vás nevyšel, napište mi na mail b.hyvnarova@seznam.cz a já vám ho osobně pošlu.

Ráda bych Vám dala dárek za sdílení článku: Napište, prosím, do komentářů, že jste ho sdíleli. Každému z vás pošlu naše vzorečky a vylosuji jednoho, kdo také soupravu Travel Kit zdarma dostane.

Mějte se krásně prosincově a dělejte něco pro své zdraví. Nikdo jiný to za vás nejspíš neudělá.

Obrázky:

V náhledu z pixabay.com, Travel Kit z Forever

 

 

 

 

 

 

Napište si o e-book zdarma:

Volné radikály, antioxidanty a já

Neradi používáte cizí pojmy a slova, kterým nerozumíte? Já rozhodně! A tak jsem se vydala pátrat po obsahu slov "volné radikály" a "antioxidanty". 

Jak se to odrazilo v mém životě? Přečtěte si v mém prvním e-booku, který jsem si sama pro sebe napsala. Budu šťastná, když přinese užitek i vám.

Bronya

Jak naložím s Vaší e-mailovou adresou?

Poskytnutím e-mailové adresy souhlasíte s občasným zasíláním novinek. O svou e-mailovou adresu nemusíte mít obavy, je u mě v bezpečí. Jsem sama správcem své e-mailové databáze a nikomu dalšímu Vaše osobní údaje neposkytuji.

Pokud si nepřejete ode mne dostávat žádnou poštu, můžete mi kdykoli napsat a Vaši adresu z databáze vymažu.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Balíček nejoblíbenějších produktů
 • Nejenom pro ochranu a regeneraci vlasů
 • Připravím za vás originální dárek
 • Jak se cítit svěže i v parných dnech
 • Klikni na obrázek
 • Po náročném dni
 • Aloe vera gel bez konzervačních látek, lepku a cukru
 • E-booky zdarma

  Těší mě, že navštěvujete můj blog.
  Jako poděkování jsem pro Vás připravila dva elektronické sešitky –  e-booky, o které si můžete napsat tady:
  https://zdraveji-bronya-gill.cz/zdarma/

 • Přečtěte si také:
 • Archivy
 • Rubriky
 • Zubní gel bez fluoru
 • Energie nejenom pro sportovce
 • Hlídání dětí